Spojená škola - Stredná odborná škola J.A.Gagarina v Bernolákove

Prihlásenie

Vitajte na stránkach našej školy

AUGUST - 2014

Novinky

Opravné skúšky

26.08.2014 sa o 8.00 h uskutočnia opravné skúšky.

POZOR!!!Opravný termín EČ a PFIČ maturitnej skúšky

Dňa  3. septembra 2014 opravný termín EČ a PFIČ zo SJL sa koná na Súkromnej SOŠ, Exnárova 20, Bratislava

a     4. septembra 2014 opravný termín EČ a PFIČ z NEJ B1 sa koná na Hotelovej akadémii, Mikovíniho 1, Bratislava. Do 28.08.2014 na daných školách budú zverejnené na viditeľnom mieste dôležité informácie. Odporúčame príchod do určenej školy min. hodinu pred začiatkom administrácie a to o 8.30 h. 

16. a 17. septembra 2014 o 7.30 h mimoriadny termín maturitnej skúšky

V dňoch 16. a 17. septembra 2014 (utorok a streda) o 7.30 h sa uskutoční mimoriadne skúšobné obdobie ústnej formy internej časti maturitnej skúšky.

Zoznam prijatých uchádzačov v šk. roku 2014/2015

Zoznam_prijatych_uchadzacov.pdf

Prijímacie skúšky 12. a 15. mája 2014

Kritériá na prijímacie pohovory pre školský rok 2014/2015.

kriteria_613019_BER.pdf

 

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

Pre záujemcov o štúdium na našej škole v šk. roku 2013/2014,

          možný aj    každý deň    po telefonickom dohovore  (0917 956 450, 02/45 993 511)

   P-U-S-Š-P) v čase od 8.00 -  do 15.00 hod

POZOR!!! OZNAM STRAVNÍKOM!!!

stravnici.pdf

Vykonávame vodičské kurzy - skupiny B, C, T

Ceny: študenti: sk.T - 120€, sk.B - 298€, sk.C - 532€

          Cudzí:      sk.B - 348€, C- 595€

Informácie na tel. č. 02/45943062, mob.0903 758 238

 

 

Prihláška na stravovanie. Stiahnuť tu ....

prihlaska_na_stravu.doc

V ŠK.ROKU 2013/2014 OTVÁRAME NOVÝ ŠTUDIJNÝ ODBOR - SLUŽBY V CESTOVNOM RUCHU

6355 M  -  SLUŽBY V CESTOVNOM RUCHU

Uplatnenie: cestovné kancelárie, reklamné a cateringové agentúry,

    turisticko-informačné centrá, dopravné podniky,

    rekreačné, kúpeľné a ubytovacie zariadenia,

photo
Anketa

Zdá sa Vám nový odbor aktuálny?

87.5%
0%
12.5%

Sobota 23. 8. 2014

Počet návštev: 1907814

Narodeniny a meniny:

Dnes (Sobota 23.8.2014)

Michal TURINIČ (I.B)
Filip EDER (IV.C)
Filip NÉMETH (IV.B)

Zajtra (Nedeľa 24.8.2014)

Mária BAROSOVÁ (II.C)

Pozajtra (Pondelok 25.8.2014)

Jozef LELKEŠ (IV.D)

Popozajtra (Utorok 26.8.2014)